سرویس نرم‌افزاری مرواتک

تجارت الکترونیک را به آسانی تجربه کنید

معرفی سرویس نرم‌افزاری مرواتک


سرویس نرم‌افزاری مرواتک، حاصل بیش از دوازده سال اقامت دور از هیاهو در جزیره کیش و تلاش در توسعه نرم‌افزارهای تحت وب خصوصا در زمینه اطلاع‌رسانی و تجارت الکترونیک و پیاده‌سازی سایت‌های مختلف و کسب تجربه عملی است.

طی این دوره تلاش شد تا با بنیان نهادن یک چارچوب کاری (framework) فرایند توسعه نرم‌افزار را سرعت بخشیده و ایجاد صفحات و فرم‌ها را با تفکیک لایه‌های وظیفه‌ای مختلف، آسان‌تر ساخته تا افزایش قابلیت کار گروهی و تخصصی موجب گردد که خروجی حاصل شده، هم از زیبایی و چشم‌نوازی و تطابق با سخت‌افزارهای مختلف برخوردار باشد و هم بر بستری توانمند، امکان توسعه سریع و بهبود پیوسته نرم‌افزار و محتوا فراهم آید.

به علاوه، از آنجا که نرم‌افزارهای تحت وب، نیازمند میزبانی و قرار گرفتن بر سرورهای اینترنتی و استفاده از سرویس‌هایی چون DNS، وب سرور، ایمیل و پیامک می‌باشند، موضوع تامین تجهیزات و نگهداری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم با توجه به تاثیر آن بر پایداری و در دسترس بودن دائمی خدمات، یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان کسب و کار در روی کردن به تجارت الکترونیک می‌باشد. لذا استفاده از راه حل سرویس نرم‌افزاری (SaaS) موجب تمرکز و تجمیع منابع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در یک جا و سهولت نظارت مستمر فنی بر آن و افزایش پایداری خدمات و آسودگی خاطر صاحبان کسب و کار از توجه به مسائل فنی و فرصت تمرکز بر مدیریت راهبردی و راهبری نرم‌افزار می‌گردد.

در وجه سوم، این طرح می‌کوشد تا در توسعه تجارت الکترونیک، علاوه بر مکانیزه کردن فرایندهای کسب و کار، با انجام پژوهش و شناخت مکانیزم‌های موثر بر ارتقای کسب و کارها، راه حل‌های علمی ـ پژوهشی را واکاوی و مورد استفاده قرار دهد تا به واسطه آن، به کارگیری تجارت الکترونیک به سبب افزایش بهره‌وری، موجب بهبود وضعیت کسب و کارها گردد.

امید است به زودی و پس از ویرایش نهایی، نتایج حاصل از این طرح از جمله چارچوب کاری به همراه مستندات در اختیار عموم قرار گیرد و همچنین نتایج پژوهش در زمینه افزایش بهره‌وری و ارتقای کسب و کارها با به کارگیری تجارت الکترونیک، منتشر گردد. به یاری خدا.

تابستان 1398

  • info@morvatec.ir